Plānošana Teritorija
lapa4

Saskaņā ar Limbažu novada domes 2023. gada 26.oktobra pieņēma lēmumu Nr. 912 „ Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamā īpašuma “Meldri”, Liepupē, Liepupes pagastā, Limbažu novadā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 6660 009 0443” (protokols Nr.13, 81.), uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma “Meldri”, Liepupes pagasts, Limbažu novads, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 6660 009 0443, ar platību 1,46 ha.

Detālplānojuma mērķis ir spēkā esošā Liepupes pagasta teritorijas plānojumā detālplānojuma teritorijai izstrādāt zemes vienību dalījumu, paredzot piekļuves risinājumus katram atdalāmajam zemes gabalam, nodalot kā atsevišķu zemes vienību plānotajai ielai, atbilstoši Salacgrīvas novada domes 2009.gada 19.augusta saistošajos noteikumos Nr.6 „Par teritorijas plānojumiem” ietilpstošajos, bijušās Liepupes pagasta padomes 2008.gada 10.septembra saistošajos noteikumos Nr.12/2008 "Liepupes pagasta teritorijas plānojums" noteiktajam funkcionālam zonējumam - savrupmāju teritorijai, kur minimālā platība jaunveidojamam zemes gabalam noteikta 2500 m2 un , katrai no dvīņu mājām 1200 m2., noteikt apgrūtinājumus un aprobežojumus katrai plānotajai zemes vienībai un Detalizēt Liepupes pagasta teritorijas plānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Detālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_28667 .

Priekšlikumi vai iebildumi detālplānojuma teritorijas attīstībai iesniedzami rakstiskā veidā Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrā Mežgravas, Liepupes pagasts, LV-4023 vai citos Limbažu novada pakalpojumu sniegšanas centros, sūtot pa pastu uz adresi Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001, vai sūtot uz e-pastu: pasts@limbazunovads.lv, norādot adresātu - Limbažu novada pašvaldība.