Plānošana Teritorija
plaans

Saskaņā ar Limbažu novada domes 2023. gada 26.oktobra pieņēma lēmumu Nr. 911 „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Jūras iela 1, Tūja, Liepupes pagasts, Limbažu novads” (protokols Nr.13, 80.), uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma Jūras iela 1, Tūja, Liepupes pagasts, Limbažu novads, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 6660 003 0410, ar platību 4,96 ha.

Lokālplānojuma mērķis ir spēkā esošā Liepupes pagasta teritorijas plānojumā lokālplānojuma teritorijai mainīt Teritorijas plānojumā noteiktajā funkcionālajā zonējumā paredzēto teritorijas izmantošanas veidu uz Savrupmāju apbūves teritorija (DzS), Mazstāvu dzīvojamās apbūves teritorija (DzM), Jauktas centra apbūves teritorija (JC), Transporta infrastruktūras teritorija (TR) un Tehniskās apbūves teritorija (TA). Lokālplānojuma izstrādē paredzēts precizēt aprobežojumus, nosakot prasības katras zemes vienības teritorijas izmantošanai un apbūvei, nodrošināt piekļuvi jaunizveidotajām zemes vienībām.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Lokālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_28665 .

Priekšlikumi vai iebildumi lokālplānojuma teritorijas attīstībai iesniedzami rakstiskā veidā Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrā Mežgravas, Liepupes pagasts, LV-4023 vai citos Limbažu novada pakalpojumu sniegšanas centros, sūtot pa pastu uz adresi Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001, vai sūtot uz e-pastu: pasts@limbazunovads.lv, norādot adresātu - Limbažu novada pašvaldība.