maska1

Limbažu novada sociālais dienests saņēmis 35000 medicīniskās sejas masku, kuras, sākot no otrdienas, 25. janvāra, paredzēts izdalīt trūcīgajiem un maznodrošinātajiem Limbažu novada iedzīvotājiem.

Medicīniskās sejas maskas var saņemt sociāli mazaizsargātie iedzīvotāji, kuriem pašvaldības sociālais dienests piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statusu. Maskas ir pieejamas Sociālajā dienestā Limbažu, Alojas un Salacgrīvas apvienībās.

Operatīvai saziņai un koordinācijai lūgums vērsties pie katra pagasta sociālajiem darbiniekiem. Kontaktinformācija norādīta Limbažu novada mājaslapā zem apakšsadaļas Iestāžu un aģentūru kontakti, kur jāmeklē Sociālais dienests.

Šobrīd 15000 aizsargmaskas paredzētas Sociālā dienesta Limbažu apvienībai, 10000 masku Sociālā dienesta Alojas un 10000 masku Salacgrīvas apvienībai. No otrdienas, 25. janvāra, publiskās vietās drīkst lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta. Skolēni no 7 līdz 12 gadu vecuma visur var turpināt vilkt valsts nodrošinātās auduma maskas.

Sociālais dienests Limbažu apvienības pārvaldes teritorijā tālr. 64022692

Sociālais dienests Salacgrīvas apvienības pārvaldes teritorijā tālr. 64071980