Sports
triatlo

Ar Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu 24. jūlijā tikās Latvijas Triatlona federācijas prezidents Aigars Strauss, Rīgas Triatlona direktors Ivars Raciņš un Limbažu triatlona organizatori Ansis Jansons un Andrejs Kovaļovs.

Jau sākotnēji Andrejs Kovaļovs izteica pateicību atbalstītājiem, tai skaitā Limbažu novada pašvaldībai un Olimpiskajam centram “Limbaži” par līdzdalību pasākuma organizēšanā, piebilstot, ka šogad ir sperts neliels solītis triatlona attīstībā. “Triatlonam piesakās gan sportisti, gan ģimenes un triatlona mērķis ir pārvērst to par aktīvās atpūtās pasākumu – par lieliem ģimenes svētkiem. Ceram triatlonu ieviest par tradīciju Limbažos!”, teica Andrejs Kovaļovs.

Aigars Strauss uzslavē Limbažus kā piemērotu vietu triatlonam, sakot: “Limbažu infrastruktūra ir tuvu ideālam, lai varētu rīkot un attīstīt šādus pasākumus – pludmale, ceļi un papildus tam tīrs gaiss un ūdens”.

Tikšanās mērķis bija pārrunāt Limbažu triatlona norisi, dalīties ar idejām par triatlona attīstību nākamajos gados un iespējas izmantot to kā ģimeņu saliedēšanās pasākumu.

Otrais Limbažu triatlons norisināsies Limbažu pilsētas svētku ietvaros 4. augustā. Dalībniekiem iespēja pieteikties līdz 30. jūlijam aizpildot veidlapu.

Datums 4. augusts, 2024
Laiks9.00–16.00
Atrašanās vietaLimbaži

Otrais Limbažu triatlons