Projekti, fondu aktualitātes
Pašvaldība īsteno projektu "Limbažu novada ģimnāzijas mācību vides uzlabošana"
Projekta mērķis: Limbažu novada ģimnāzijas infrastruktūras attīstība, lai sekmētu plānoto kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.
Galvenās projekta aktivitātes:
1.Ergonomiskas mācību vides izveide;
2. Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumu ieviešana un aprīkojuma iegāde;
3.Jaunu matemātikas kabinetu iekārtošana;
4.Izglītības iestādes sporta infrastruktūras - halles atjaunošana;
5.Izglītības iestādes dienesta viesnīcas ēkas atjaunošana un siltināšana.
Projekta īstenošanas laiks: no 2018. gada 27.marta līdz 2023.gada beigām.
Kopējais plānotais finansējums: EUR 3 030529.34, tajā skaitā: ERAF - EUR 1 501 742, pašvaldība – EUR 1 261 881.2, valsts – EUR 266 906.13.
Lai gan vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta īstenošanu tika noslēgta š.g. martā, projekta īstenošana tika uzsākta jau 2017.gada sākumā, kad iepirkumu rezultātā tika noslēgti līgumi ar projektētājiem par būvniecības dokumentācijas izstrādi visām četrām šajā projektā iekļautām ēkām – par ģimnāzijas telpu atjaunošanu 4.stāvā Rīgas ielā 28, telpu atjaunošanu ģimnāzijas ēkā Rīgas ielā 30, dienesta viesnīcas – internāta Rīgas ielā 23 rekonstrukciju un Limbažu sporta halles Parka ielā 36 atjaunošanu.
Šī gada martā tika pabeigti telpu atjaunošanas darbi Rīgas ielā 28, 4.stāvā, kur tika izveidota mūsdienīga klases telpa, izremontēts gaitenis un sanitārie mezgli. Skolēni ieguva jaunas, ergonomiskas mēbeles un informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, tajā skaitā dokumentu kameru, planšetdatorus, to uzlādes staciju un auditorijas video pārraudzības sistēmu.

Pašreiz telpu atjaunošanas darbi noris ģimnāzijas ēkā Rīgas ielā 30, kur darbus veic SIA “Cleanhouse”, plānots, ka septembra sākumā darbi būs pabeigti. Vienlaicīgi tiek iepirktas jaunas, ergonomiskas mēbeles klašu aprīkošanai, mācību līdzekļi, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas.

2019.gadā paredzēts rekonstruēt dienesta viesnīcas telpas Rīgas ielā 23, kā arī ēku siltināt. Skolēni iegūs mūsdienīgas dienesta viesnīcas telpas ar jaunām mēbelēm un aprīkojumu, rezultātā ģimnāzijā varēs mācīties skolēni no attālākām mūsu novada vietām vai citiem novadiem.
2022. un 2023.gadā tiks veikti Limbažu sporta halles atjaunošanas darbi, nomainot jumta un sienu konstrukcijas ar industriāli ražotiem sendviču paneļiem, atjaunojot ventilācijas sistēmu, nomainot zāles grīdas segumu, kā arī veicot siltummezgla pārbūvi ar iespēju pieslēgties pilsētas siltumtīklam.

Projekts tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros.
LOGO Viļķene copy

Dace Romberga