Projekti, fondu aktualitātes
Pašvaldība organizē atkārtotu līdzfinansējuma pieteikumu iesniegšanas kārtu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotājiem

Līdz 3. maijam daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotāji Limbažu novadā var iesniegt pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai māju un tām piesaistīto zemesgabalu infrastruktūras sakārtošanai.

Pašvaldības līdzfinansējumu kopumā līdz 5000 eiro var saņemt:

• piebraucamo ceļu, stāvlaukumu un gājēju celiņu būvniecībai, pārbūvei vai atjaunošanai;
• bērnu rotaļu laukumu būvniecībai vai pārbūvei;
• energoefektīva apgaismojuma izveidei;
• mājas vai tās daļas pārbūvei, atjaunošanai, tajā skaitā restaurācijai;
• bīstamo vai bojāto koplietošanas inženiertīklu pārbūvei, atjaunošanai;
• būvniecības veikšanai nepieciešamās dokumentācijas izstrādei.

Mājas pārbūves vai atjaunošanas darbiem pašvaldības līdzfinansējumu var saņemt, ja Limbažu novada būvvalde mājas, tās daļas vai atsevišķu tehnisko sistēmu stāvokli atzinusi par tehniski neatbilstošu (pieteikumam nepieciešams pievienot Būvvaldes atzinumu).
Detalizēti līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumi un pieteikuma veidlapa pieejama pašvaldības 2018. gada 22. februāra saistošajos noteikumos Nr.7 “Par Limbažu novada pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un tām piesaistīto zemesgabalu infrastruktūras uzlabošanai”.

Konsultācijas par pieteikuma sagatavošanu sniedz pašvaldības Attīstības nodaļas speciālisti, tālrunis 64020405 vai 22037299.
Par mājas apsekošanu un Limbažu novada būvvaldes atzinuma sagatavošanu aicinām sazināties ar Būvvaldes būvinspektoru pa tālruni 64024985 vai 26636029.