Projekti, fondu aktualitātes
Pašvaldība sagatavojusi nolikuma projektu jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa otrajam uzsaukumam

Limbažu novada pašvaldībā sagatavots Nolikuma projekts jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa otrajam uzsaukumam, ko plānots izskatīt 18. aprīļa Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, lai virzītu apstiprināšanai 25.aprīļa domes sēdē.

Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”(Nr.8.3.4.0/16/I/001 ) jeb projekta “PuMPuRS” ietvaros. Ir iespējams iegūt 4600,00 EUR savas idejas īstenošanai. Lai biedrības labāk varētu sagatavoties dalībai konkursā, plānots 2. maijā plkst. 16 00 Administratīvās ēkas mazajā zālē organizēt semināru par projekta konkursa pieteikumu sagatavošanu.

Šobrīd novada mājas lapā www.limbazi.lv sadaļā “Projekti, fondu aktualitātes-Aktuāli projekti” var iepazīties ar projektu konkursa 1.kārtas materiāliem.

Pieteikšanās uz semināru: vaira.abele@limbazi.lv

pumpurs