Konference
konference2

22.augustā Limbažu novada pašvaldības Personāla vadības nodaļas vadītāja Sandra Smiltniece un Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Beāte Kožina piedalījās konferencē “Stratēģiskā komunikācija – atbalsts pašvaldības efektivitātē”.

Konferences ietvaros bija iespējams dzirdēt paneļdiskusiju ar komunikācijas ekspertu dalību, uzklausīt pieredzes stāstus ar kuriem dalījās Saulkrastu novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade un SIA Rīgas meži Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ieva Bērziņa. Profesore Zane Driņķe konferencē stāstīja par procesu vadību kā birokrātijas mazināšanas un konkurētspējas paaugstināšanas rīku, bet par mediāciju kā sociālu inovāciju efektīvākai cilvēkresursu vadībai runāja sertificēta mediatore Evija Kļave. Datu aizsardzības eksperts Ivo Krievs stāstīja par personas datu aizsardzību sociālajos tīklos. Savukārt, Turības IT virziena vadītājs Jānis Pekša iepazīstināja ar digitalizācijas izaicinājumiem 21. gadsimtā.

Konferenci organizēja Latvijas Pašvaldību savienība kopā ar Biznesa augstskolu Turība.