Attīstība Vide Zveja
zvej2

Pašvaldības vadītājs piedalās seminārā par “Zilās ekonomikas izaicinājumiem līdzsvarotai piekrastes zvejas attīstībai”

Šodien, 3.maijā Limbažu novada domes priekšsēdētājs un Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības vadītājs Dagnis Straubergs piedalās biedrības “Mazjūras Zvejnieki” rīkotajā pasākumā “Zilās ekonomikas izaicinājumi līdzsvarotai piekrastes zvejas attīstībai”. Pašvaldības vadītājs pasākumā runās par pašvaldību devumu piekrastes zvejniecības saglabāšanā.

Seminārā tiks pārrunāti un diskutēti jautājumi par piekrastes zveju, piekrastes mārketinga programmu un citām aktualitātēm.

Foto: Limbažu novada domes priekšsēdētājs kopā ar biedrības "Mazjūras zvejnieki" valdes priekšsēdētāju Andri Cīruli pie jaunatklātās laivu piestātnes Bērzciemā.