Aktualitātes Kultūra
Pateicības un laba vēlējumi

28.jūnijā Limbažu novada Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele sacīja paldies tiem pašvaldības kultūras iestāžu vadītājiem, kurus vistiešākajā veidā skāra novada kultūras iestāžu reorganizācija.

Salacgrīvā Pateicības rakstu par mūža ieguldījumu kultūras jomā un bibliotēku darbā Evija Keisele pasniedza ilggadējai bibliotēkas vadītājai Hedvigai Inesei Podziņai. Viņa sacīja: “paldies par ieguldīto darbu, par projektiem, kuri bijuši un kuri vēl turpinās, profesionālo pilnveidi, atsaucību dažādos laikos un notikumos, koleģialitāti, par Salacgrīvas un Limbažu novada vārda nešanu Latvijā un pasaulē.”

Saņemot Pateicības rakstu, Hedvigas kundze bilda: “nekas jau nebeidzas, turpinās projekti un sadarbība ar rakstniekiem, šogad atvērsim grāmatu par Salacgrīvas bibliotēku. Tagad vairāk un aktīvāk varēšu iesaistīties biedrības “Bibliokuģis “Krišjānis Valdemārs” aktivitātēs un noteikti palīdzēšu kolēģiem.”

Savukārt, Kultūras pārvaldē, Limbažos, Pateicību par mūža ieguldījumu kultūras dzīves veidošanā un uzturēšanā Alojas un tagad Limbažu novadā, Evija pasniedza Braslavas bibliotēkas vadītājai Astrai Špūlei. “Paldies par ilgo darbu, par idejām un darbiem uz kuriem esi iedvesmojusi, ko esi veidojusi, realizējusi kopā ar lasītājiem un vietējiem cilvēkiem. No sirds pateicamies par to!”,  teica Evija.

Pateicību saņēma arī Straumes un Bīriņu bibliotēku vadītāja Broņislava Keiša. Pasniedzot viņai Pateicības rakstu Kultūras pārvaldes vadītāja uzsvēra: “paldies par mūža ieguldījumu Limbažu novada kultūras dzīves veidošanā un uzturēšanā. Paldies par pozitīvismu, humoru, nesavtīgumu, atsaucību un tiešumu. Tu savus labākos dzīves gadus esi atdevusi bibliotēkām, paldies par to.”

Paldies par darbu, Evija Keisele, sacīja arī Vitrupes bibliotēkas vadītājai Ievai Klusai. Uzsākot jaunu dzīves posmu, viņa Ievai vēlēja: “vēlam Tev pabeigt vidusskolu, lai šis brīdis ir kā pieturvieta, kurā saprast ko gribi darīt un sasniegt.”

Paldies vārdus bibliotēku vadītājām sacīja arī Limbažu Galvenās bibliotēkas direktore Elīna Lilenblate. Savām bijušajām kolēģēm, Elīna sacīja paldies par nostrādātajiem gadiem, kopā pavadīto laiku un aicināja nepadoties, sapņot, saglabāt humora dzirksti un atrast sirdij tuvas un mīļas lietas.

Paldies par darbu, idejām un īstenotajiem projektiem, Evija Keisele sacīja arī kultūras un izglītības centra “Melngaiļa sēta” vadītājai Initai Ķirsei, “lai izdodas mēģināt, saprast, atrast un izvēlēties savu ceļu. Paldies par pozitīvo attieksmi un padarītajiem darbiem.”

Dāvaniņā kolēģes saņēma hibisku stādu un lietussargu ar Limbažu novada vizuālo identitāti. Paldies Limbažu novada Kultūras pārvaldei par jauko pateicības un atmiņu mirkli.