Saskaņā ar Limbažu novada domes 2024.gada 25.janvāra lēmumu Nr.53. “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamā īpašumā “Senlejas” Salacgrīvas pagastā, Limbažu novadā” (protokols Nr.2.,51.), uzsākta lokālplānojuma izstrāde vēja parka “Aloja” daļai Alojas pagastā.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir Alojas novada teritorijas plānojumā papildināt esošās funkcionālas zonas ar galveno izmantošanu, kurā atļauta energoapgādes uzņēmumu apbūve, vēja elektrostaciju, vēja parku un inženiertehniskā infrastruktūra.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Lokālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritorijas plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_29263 .