Projekti, fondu aktualitātes
Pēc pārbūves darbu noslēgšanās Limbažu novada pašvaldība atklāj Limbažu novada ģimnāzijas dienesta viesnīcas ēku

28.februārī pēc vērienīgu pārbūves darbu noslēgšanās Limbažu novada pašvaldība atklāja Limbažu novada ģimnāzijas dienesta viesnīcas ēku, Rīgas ielā 23. Pēc pārbūves pilnībā atjaunotas dienesta viesnīcas telpas, nosiltināta ēka, ievērojami uzlabojot tās energoefektivitāti. Ēkas pirmais stāvs pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skolēni ieguvuši mūsdienīgas dzīvojamās telpas ar jaunām mēbelēm un aprīkojumu.
Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers: Man ir sajūta, ka mēs pārlecam laikmetā no internāta uz dienesta viesnīcu. Mēs katru gadu Limbažu novadā atveram kādu jaunu un skaistu objektu gan sabiedrībai, gan bērniem, gan savas pilsētas un novada nākotnei kopumā. Tagad Limbažu novada ģimnāzijā un pārējās skolās būs iespējams mācīties arī skolēniem no citiem novadiem. Šī ēka ir iespēja dot bērniem to, ko mēs vēlamies - mājīgu un drošu vidi!
Projekta vadītāja pienākumus veica Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, ēkas pārbūvi veica SIA “MARELS BŪVE” saskaņā ar SIA “SB projekts” izstrādāto ēkas pārbūves projektu, bet būvuzraudzību veica SIA “Warss+”.
Projekts īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros.

Turpmāk projektā plānots veikt Limbažu sporta halles atjaunošanas darbus, nomainot jumta un sienu konstrukcijas ar industriāli ražotiem sendviču paneļiem, atjaunojot ventilācijas sistēmu, nomainot zāles grīdas segumu, kā arī veicot siltummezgla pārbūvi ar iespēju pieslēgties pilsētas siltumtīklam.

Attēlā no kreisās: SIA “SB projekts” valdes locekle Sarmīte Pāvilaite, Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers un Limbažu novada ģimnāzijas direktore Gunta Lāce

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste