Projekti, fondu aktualitātes
Pie Lauču dižakmens Skultes pagastā uzstādītas divas divvietīgas pārģērbšanās kabīnes

Oktobra beigās “Vārzu” publiskās pludmales zonā, teritorijā pie Lauču dižakmens Skultes pagastā tika uzstādītas divas divvietīgas pārģērbšanās kabīnes. Uzstādīšanu veica SIA “MK Dizains”.
Kopš šī gada maija mēneša Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” īsteno projektu “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/31/2019, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF).
Šajā projektā 18 sadarbības partneri no visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām Latvijā veic dažādas aktivitātes jūras piekrastes infrastruktūras attīstībai.
Projekta realizācijas rezultātā Baltijas jūras piekrastes pludmalēs tiks nodrošināta laba vides kvalitāte, iedzīvotājiem, atpūtniekiem, tūristiem kvalitatīva, tīra, droša vide un pludmales pieejamība, un veicināta bioloģiskās daudzveidības saglabāšanās.