Limbažu novads
maja2

2. oktobra ārkārtas domes sēdē izskatīja jautājumu par dalību projektu konkursā, kas paredz izveidot ilgstošas sociālās aprūpes pakalpojuma vietas Limbažu novadā. Projekts konkursā jāiesniedz līdz š.g. 15.novembrim.

Konkursā tiek atbalstīta jaunu ēku būvniecība, lai nodrošinātu ģimeniskai videi pietuvinātu sociālā pakalpojuma pieejamību pašvaldībās pensijas vecuma personām.

Vienas ēkas izveidei pieejamais Atveseļošanās fonda finansējums nepārsniedz 1 273 204 EUR. Pašvaldībai nepieciešams nodrošināt no saviem līdzekļiem pievienotās vērtības nodokļa izmaksas, komunikāciju pieslēgšanas, teritorijas labiekārtošanas un citas projekta īstenošanai nepieciešamās izmaksas, kas pārsniedz pieejamo Atveseļošanās fonda finansējumu.

Izvērtējot piedāvātos variantus, kuros varētu atrasties pakalpojuma sniegšanas vieta, deputāti par atbilstošākajām nolēma noteikt šādas pakalpojuma sniegšanas vietas: Ainaži, Kristiana Dāla iela 1 un Limbaži, Krišjāņa Barona iela 5.

Projekta konkursa nosaukums "Ilgstošas sociālās aprūpes pakalpojuma noturība un nepārtraukba: jaunu ģimeniskai videi pietuvinātu aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīsba pensijas vecuma personām".