Attīstība Uzņēmējdarbība
hanza2

Informējam, ka drīzumā tiks apvienots facebook.com profils “Uzņēmējdarbība Salacgrīvā” un “Uzņēmējdarbības un sociālās uzņēmējdarbības attīstības centrs “Hanza”” profils sakarā ar izmaiņām pašvaldības aģentūrā LAUTA un to, ka tās pārraudzībā vairs nav uzņēmējdarbība un sociālā uzņēmējdarbība. Jaunās lapas profila nosaukums būs “Radīts Limbažu novadā”.

Līdz šim ir bijuši vairāki profili, kas informē par uzņēmējdarbību Limbažu novadā. “Radīts Limbažu novadā” facebook.com profila mērķis ir veidot vienotu sociālā tīkla profilu, kurā ikviens interesents varēs uzzināt par atbalsta un investīciju iespējām, kā arī citām aktualitātēm uzņēmējdarbībā Limbažu novadā. Tāpat plānots izveidot mājaslapu, kurā būs ērti atrodamas ziņas par aktualitātēm, pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbībai, kā arī statistikas dati, investīciju karte un cita noderīga informācija investoriem un uzņēmējiem.

Ja vēlaties arī savā e-pastā saņemt iknedēļas apkopojumu par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, piemēram, jaunākajām ziņām, semināriem, apmācībām, pasākumiem, projektiem un citām aktualitātēm, tad aicinām pieteikties šeit: https://ieej.lv/LNuznemejdarbiba .

Šobrīd Limbažu novadā ar uzņēmējdarbības jautājumiem strādā Attīstības un projektu nodaļas uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Sabīne Stūre.

Kontaktinformācija: tel.nr. 25749131, e-pasts: sabine.sture@limbazunovads.lv

Limbažu novads ir vieta, kur satiekas un darbojas daudzveidīgi, radoši uzņēmēji. Uzņēmēji, kas prot apvienot globālu redzējumu ar paaudžu paaudzēs nodotām zināšanām un pieredzi. Tā ir vieta, kur tīrā vidē rodas tālredzīgas idejas un top augstas kvalitātes produkti. – Zīmola “Radīts Limbažu novadā” pozicionējums.