Aktualitātes Katvaru pagasts
Pociemā atklāts rotaļu laukums

12. augustā Pociemā, Liepu ielā 1, atklāts jauns bērnu rotaļu laukums. Projekts “Bērnu rotaļu laukuma izveide Pociemā” tapis ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu. Lēmums par jaunu rotaļu laukumu radās, ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus.

Atklāšanā piedalījās improvizācijas leļļu teātra studija "ILze" un Umurgas pamatskolas Pociema pirmsskolas grupa, un citi ciema bērni, kas ar lielu prieku un aizrautību bija pirmie, kuri izmēģināja jauno rotaļu laukumu.

Atklāšanā piedalījās arī Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks, Katvaru un Umurgas pagasta pakalpojuma sniegšanas centra vadītājs Mārtiņš Grāvelsiņš, kā arī SIA “Jūrmalas Mežaparki” valdes loceklis Mārtiņš Čuda un Aleksandrs Čuda.

Katvaru pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs pateicas projekta vadītājai Annai Kalvānei par sadarbību.

Darbus veica SIA “Jūrmalas Mežaparki”. Kopējā darbu summa ir 20850,31 eiro, no kuriem 2889,70 eiro ir pašvaldības līdzfinansējums, savukārt 17960,61 eiro ir Lauku atbalsta dienesta finansējums.