Precizēts: Limbažu novada pašvaldībā un Limbažu Valsts ģimnāzijā konstatēti jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19

Limbažu novada pašvaldības administrācijā konstatēts otrais saslimšanas gadījums ar Covid-19. Saslimusī persona strādāja Limbažu novada pašvaldības administratīvajā ēkā, Rīgas ielā 16. Atgādinām, ka pašvaldība jau no 22. oktobra, iespēju robežās, speciālistu darbu organizē attālināti, tādējādi mazinot klātienes kontaktēšanās iespējas.

Pirmo reizi divi saslimšanas gadījumi konstatēti Limbažu Valsts ģimnāzijā. Ar Covid-19 saslimis viens 5. klases skolēns un viens pedagogs, kurš mācības pasniedza 6. klasē.

Slimību un profilakses kontroles centrs Limbažu Valsts ģimnāzijas 5c. un 6b. klases izglītojamiem un to pedagogiem noteicis karantīnu. Pārējās 4.-6. klašu grupās mācību process, no 2020.gada 16. novembra līdz 27. novembrim ieskaitot, tiks organizēts attālināti.

Informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste