Attīstība Limbaži Projekti
projekts2

Šī gada 19. augustā Limbažu novada pašvaldība un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra noslēdza vienošanos Nr. 4.3.1.3/1/24/A/032 par projekta “Ēkas pārbūve Zāles ielā 8, Limbažos” īstenošanu.

Projekta ietvaros paredzēta ēkas Zāles ielā 8, Limbažos pārbūve, ar mērķi tajā ierīkot dzīvokļus sociāli un ekonomiski mazaizsargātām personām, kā rezultātā tiktu samazināta likuma "Par palīdzību dzīvokļu jautājumu risināšanā" 3.panta 1. punktā un 2.punktā minētās palīdzības saņemšanai reģistrēto personu rinda.

Ēkā, atbilstoši sagatavotajam projektēšanas uzdevumam, paredzēts izveidot 10 dzīvokļus. Izstrādājot ēkas pārbūves plānojumu un tehniskos risinājumus, jānodrošina 6 vienas istabas dzīvokļus un 4 divu istabu dzīvokļus ar sanitāro mezglu (WC, duša, izlietne) un virtuves bloku ar izlietni katrā dzīvoklī.

Projekta kopējie attiecināmie izdevumi ir 510 000 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 433 500 EUR, pašvaldības finansējums 76 500 EUR.

Projekta īstenošanas laiks 19 mēneši, no 2024.gada augusta līdz 2026.gada februārim.