Limbažu novads Projekti
projekti3

8. un 29.maijā notika Projektu uzraudzības komisijas sanāksmes. 8.maija sanāksmē Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos Anna Siliņa informēja, ka Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis pūtēju orķestra “Lemisele” projektu “Jauna aprīkojuma iegāde pūtēju orķestrim “Lemisele””. Komisija lēma virzīt projektu izskatīšanai Domes sēdē līdzfinansējuma nodrošināšanai. Attīstības un projektu koordinatore Iveta Umule informēja par dalību LAD konkursā “Zivju dzīvotņu kvalitātes uzlabošana”, piesakot Aģes HES dabīgā zivju ceļa izveides projektu.

Aktualitātes projektos:

• Ēkas Parka ielā 2, Staicelē, pārbūve - notiek izstrādātā būvprojekta saskaņošana ar tehnisko noteikumu izdevējiem.
  • Vides pieejamība Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos - 27.maijā uzsākti būvdarbi. To izpildes termiņš ir 5 mēneši.
  • Energoefektivitātes paaugstināšana Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos – turpinās būvdarbi.
  • Alojas Ausekļa vidusskolas infrastruktūras pilnveide - uzsākti projektēšanas darbi. Sagatavoti un Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA) iesniegti pieprasītie projekta iesnieguma precizējumi.
  • Cēsu un Tīruma ielu posmu pārbūve Limbažu pilsētā - saņemts CFLA uzaicinājums iesniegt projekta iesniegumu.
  • Atbalsta pasākumi cilvēkiem ar invaliditāti mājokļu vides pieejamības nodrošināšanai Limbažu novadā – CFLA iesniegts projekta iesniegums, kurā paredzēta 4 mājokļu pielāgošana Limbažos, Tūjā, Viļķenē, Staicelē. Izmaksas 88 567,16 EUR pilnībā sedz valsts un Atveseļošanās fonds.
  • Birģermeistara Rota nams Limbažos - tiek gaidīti Valsts Kultūrkapitāla fonda projektu konkursa rezultāti par 2 logu komplektu restaurāciju.
  • Komponista Emila Melngaiļa dzimtās mājas - tiek gaidīti Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes projektu konkursa rezultāti pieminekļa izpētei, konservācijai un restaurācijai.
  • Ēka Kr. Barona ielā 2A, Limbažos – Pašvaldība ir uzaicinājusi Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldi apsekot objektu.
  • Parka soli Puikules muižā un bērnu rotaļu laukuma izveide Pociemā – iepirkumi noslēgušies.

Sanāksmēs piedalījās Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks, 2. Vietnieks Jānis Bakmanis, pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis, izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, Attīstības un projektu nodaļas, kā arī apvienību pārvalžu speciālisti.

Komisija nodrošina projektu izpildes uzraudzību, kā arī izvērtē projektu atbilstību pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un ikgadējā budžeta mērķiem, un nākotnes attīstības plāniem.