Salacgrīvas apvienības pārvaldē veikti vairāki labiekārtošanas darbi. Ir atjaunota koka laipa uz gājēju takas Svētciemā, kas ved uz vietējo iedzīvotāju iecienītāko pludmali. Darbus veica Z/S “Ķirmis EA” un SIA “Elkoms I.”. Darbu kopējās izmaksas 4200,00 eiro.

Jūnijā labiekārtots laukums pie Salacgrīvas pilsētas ģerboņa un biedrību laivas. Pie pilsētas ģerboņa ir izzāģēti aizaugušie krūmi, apkoptas tūjas, aizvākti iedzīvotāju atstātie atkritumi, pilnveidotas liepu apakšas, kā arī novākta vētrā nolauztā liepa. Pie biedrību laivas izveidotas jaunas puķu dobes un pilnveidota teritorija. Labiekārtošanas darbus veica “JSB apsaimniekotājs”, piesaistot arboristus un Z/S “Uzkalni”. Darbu kopējās izmaksas 1500,00 eiro.

Ainažos ir pabeigta operatīvā transporta nobrauktuves izbūve Ainažu dienvidu pludmalē. Darbus veica SIA “Nobe”.  Kopējās izmaksas, ieskaitot projektēšanu un būvuzraudzību,  62 152,97 eiro.

Salacgrīvas apvienības pārvaldē turpinās grantēto ceļu un ielu remontdarbi saskaņā ar trīsgadu plānu.