Kapitālsabiedrība
maja

SIA “Alojas veselības aprūpes centrs” 18.martā dalībnieku sapulcē pieņema lēmumu par G.Kundrātes atsaukšanu no SIA “Alojas veselības aprūpes centrs” valdes locekļa amata. Lai nodrošinātu kapitālsabiedrības darbības nepārtrauktību, 18.03.2024. ārkārtas dalībnieku sapulcē par SIA “Alojas veselības aprūpes centrs” valdes priekšsēdētāju iecelta līdzšinējā Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Aprūpes nams "Urga"" valdes locekle Sandra Fiļipova un līdzšinējā Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rekreācijas centrs "Vīķi"" valdes locekle Irita Grāvere.

Sandra Fiļipova turpinās pildīt arī Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Aprūpes nams "Urga"" valdes locekles pienākumus un Irita Grāvere turpinās pildīt arī Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rekreācijas centrs "Vīķi"" valdes locekles amata pienākumus.

Sandra Fiļipova un Irita Grāvere SIA “Alojas veselības aprūpes centrs” valdē amatus ieņems līdz brīdim, kad tiks iecelts jauns valdes loceklis atklāta konkursa rezultātā, bet ne ilgāk par vienu gadu.

Alojas veselības aprūpes centrs

alojas.vac [at] limbazunovads.lv