Skaidrojums par Skultes pagastā deklarēto skolēnu ēdināšanu Zvejniekciema vidusskolā

Limbažu novada pašvaldības rīcībā nonākusi informācija, ka tiek izplatītas maldinošas ziņas par ēdināšanas pakalpojumu pieejamību tiem Limbažu novada Skultes pagasta administratīvajā teritorijā deklarētajiem skolēniem, kuri mācās Saulkrastu novada Zvejniekciema vidusskolā.

Informējam, ka Limbažu novada pašvaldība, kā līdz šim, turpina organizēt un sniegt ēdināšanas pakalpojumus skolēniem, kuri apmeklē Zvejniekciema vidusskolu. Ņemot vērā to, ka, sākot ar 2.septembri, 7.-9.klašu skolēniem mācību process Zvejniekciema vidusskolā daļēji tiek organizēts attālināti, kas nozīmē, ka katra no šīm klasēm uz klātienes nodarbībām skolā ierodas pēc grafika - vienu vai divas reizes nedēļā, arī ēdināšanas pakalpojumi no Limbažu novada pašvaldības puses tiek nodrošināti tikai tajās dienās, kad mācības notiek klātienē. Līdz ko mācības pilnā apjomā atsāksies klātienē, arī ēdināšanas pakalpojumi Skultes pagasta administratīvajā teritorijā deklarētajiem skolēniem būs pieejami katru mācību dienu.

Zvejniekciema vidusskolas tīmekļa vietnē: www.zvs.lv atrodama detalizēta informācija un skaidrojums par 7.-9.klases pedagoģiskā procesa organizāciju. Aicinām vecākus un skolēnus izturēties ar izpratni un atbildību pret valstī un izglītības iestādēs noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste