Šodien, 29.janvārī notiks Limbažu novada domes ārkārtas sēde

Šodien, 29.janvārī plkst.16.00 Limbažu novada pašvaldības mazajā zālē, Rīgas ielā 16 notiks Limbažu novada domes ārkārtas sēde.

Darba kārtībā:

1. Par viedokļa sniegšanu un turpmāko rīcību par likumprojekta “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums “(Nr. 462/Lp13) pielikuma “Administratīvās teritorijas, to administratīvie centri un teritoriālā iedalījuma vienības - novada pilsētas un novada pagasti” sagatavošanā otrajam lasījumam izvirzīto priekšlikumu.
Protokola projekts

Informējam, ka Domes sēdēs tiek veikts audio un video ieraksts.

Audio ieraksta mērķis: Likuma “Par pašvaldībām” 37. pants. Domes sēdes gaitu protokolē. Domes sēdes ieraksta audio formātā, kuru ievieto Limbažu novada pašvaldības mājaslapā www.limbazi.lv

Video ieraksta mērķis: Kvalitatīva domes sēdes protokola sagatavošana (deputātu balsojumi). Video netiek publiskots.

Pārzinis: Limbažu novada pašvaldība, Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001, t. 64023003

Datu aizsardzības speciāliste: Ilze Apeine, t. 26114495

Papildus informācija: https://limbazi.lv/datu-privatuma-politika

Informāciju ievietoja:
Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste