Jaunieši Nometne
berni4

Ar Limbažu novada līdzfinansējuma atbalstu no 15.jūlija tika uzsākta 10 dienu vasaras sporta nometne “SUP piedzīvojums 2024”. Kurā 14 Limbažu novada jaunieši vecumā no 8 līdz 12 gadiem apgūst SUP airēšanas pamatus, drošu uzvedību pie un uz ūdens, nostiprina fiziskās īpašības piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs. Pilnveido sadarbības prasmes darbojoties gan pa pāriem, gan komandās. Ekskursijā uz Līgatnes dabas takām un tīkla parku no jauniešiem tika prasīta izturība un sadarbība visas dienas garumā.

Nometnes ietvaros jaunieši airēja ar SUP dēļiem gan individuāli, gan pa pāriem, piedalījās sporta aktivitātēs, sporta spēlēs, devās pārgājienā ar velosipēdiem, pilnveidoja peldēšanas prasmes un apguva pirts rituālus.

Turpmākajās nometnes dienās jauniešiem paredzēts pilnveidot SUP airēšanas iemaņas, doties pārgājienā un piedalīties aktīvā, sportiskā ekskursijā.

Šis projekts tiek īstenots Limbažu novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas projektu konkursa ietvaros, to finansē Limbažu novada pašvaldība.