Jaunieši Nometne Staicele
staic1

No 15. līdz 20. jūlijam  Staicelē norisinājās mūzikas nometne  “Pilsētā visskaistākā...” kā projekts, kas īstenots Limbažu novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas projektu ietvaros. Nometni finansē Limbažu novada pašvaldība.

Nometnes mērķis bija sagatavot dalībniekus koncertam uz Muzikālās laipas, kas notika Staiceles pilsētas svētku ietvaros.

Nometnes laikā veiktas dažādas aktivitātes – rīta rosme, kurai vingrojumus domāja paši bērni, pēc tam sekoja brokastis, darbs ansamblī un orķestrī koncerta programmas sagatavošanai.

Pēcpusdienā bērni braucienā ar plostu iepazinās ar Staiceles un tās apkārtnes ievērojamākajām vietām. Uz plosta bērni un jaunieši piedalījās viktorīnā “Ko tu zini par Staicelei?” un atbildēja uz jautājumiem par Staiceles ievērojamākajiem iedzīvotājiem. Ceļojuma tupinot, dalībnieki iepazinās ar galda spēli “Glābiet, Profesoru!”.

Nākošajā dienā, apaujot purva slēpes, nometnes dalībnieki devās purvā, kur gides pavadībā uzzināja daudz jauna par šo veģetācijas tipu. Aktivitāte noslēgta ar peldi purva ezerā.

Bērniem bija iespēja darboties aušanas un zīda apgleznošanas meistarklasēs, ritmiskajās nodarbībās, dažādās rotaļās ar ritma elementiem un gatavoties ritma priekšnesumu koncertam. Par naktsmājām izraudzītas kempinga mājiņas netālu no nodarbību vietas.