Sports
sporta sacensības

Skolu futbola sacensības 17. septembrī aizritējušas pasakainos laikapstākļos. Saules apspīdētas šogad piedalījās 20 pamatskolu un vidusskolu komandas no Limbažiem, Salacgrīvas, Alojas, Staiceles, Ainažiem, Liepupes, Vidrižiem, Pāles, Lādezara un Umurgas.

Starp 6.-7. kl. meitenēm 3. vietu izcīnīja Liepupes pamatskolas meiteņu komanda, 2.vietu Pāles pamatskolas komanda, bet uzvaras laurus plūca Umurgas pamatskola.

Starp 6.-7. kl. zēniem vidusskolu konkurencē otrā vieta Salacgrīvas vidusskolai, bet pirmā vieta Limbažu vidusskolas zēnu komandai.

Pamatskolām 3. vietu ieguva Umurgas pamatskola 2. vietu Liepupes pamatskola, bet 1. vieta Pāles pamatskolai!

Starp vidusskolām 3. vietu izcīnīja Limbažu vidusskola, 2. vietu Salacgrīvas vidusskola un 1. vietu ieguva Alojas Ausekļa vidusskola.

Starp pamatskolu 8.-9.klases komandām meistarīgākie izrādījās Ainažu skolēni, finālā pēcspēles sitienos pārspējot Staiceles futbolistus. Trešo vietu ieņēma Pāles pamatskolas futbolisti.

Paldies visām komandām par cīņas sparu turnīrā un skolotājiem par atsaucību. Turnīrā par spēļu tiesāšanu pateicība Ģirtam Kreicim, Jānim Jaunzemam, Dainim Krūmam un Laurim Lapiņam."

Autors: Jānis Bumburs