zale2

12. oktobrī Limbažu kultūras namā notika tikšanās ar iedzīvotājiem par iespējamo Dārzciema ūdens apgādes un kanalizācijas savākšanas projekta izstrādi. Tajā piedalījās Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, SIA Limbažu siltums valdes loceklis Ainārs Grīviņš un iedzīvotāju pārstāvis Aivis Kārkliņš.

Uz tikšanos atnāca teju 100 iedzīvotāji. SIA Limbažu siltums vadītājs Ainārs Grīviņš uzrunāja klātesošos un pastāstīja par plānoto projektu un informēja, ka precīzas izmaksas vēl nevar pateikt, bet orientējošās tās varētu būt līdz 900 000 EUR un īpašnieku vai nomnieku līdzdalība būtu līdz 2000 EUR.

Tikšanās beigās klātesošie vienojās, ka ir jāapzina, cik iedzīvotāju būtu gatavi iesaistīties projektā un jāizstrādā nodomu protokols. Pašvaldība un SIA Limbažu siltums informēs par projekta turpmāko virzību un konkrētām izmaksām.