Limbažu novads Tikšanās
tiekas4

Septembrī Limbažu novada pašvaldība saņēma lūgumu no Vidzemes plānošanas reģiona sniegt atzinumu par divu autobusa pieturas vietu nosaukumu maiņu Lādezera pusē. Limbažu pagasta iedzīvotāji rosināja sabiedriskā transporta pieturu “Pulkas” nosaukumu nomaiņu uz “Paldaži”, kā arī par pieturas “Lādezers” nosaukumu mainīt uz “Ausmas”, jo ir konstatēts, ka vienā apdzīvotajā vietā ir pieturas ar vienādiem nosaukumiem.

Lai apspriestu pieturu nosaukumu maiņu, 5. oktobrī Limbažu apvienības pārvaldes vadītājs Viktors Zujevs aicināja Lādezera iedzīvotājus uz tikšanos Lādezera pamatskolā.

Pēc diskusijām un “Paldažu” pārstāvja uzklausīšanas, klātesošie nebija vienisprātis par autobusa pieturas vietas nosaukuma maiņu. Tomēr diskusijas beigās daļa no klātesošajiem piekrita, ka sabiedriskā transporta pieturas “Pulkas” nosaukuma maiņa uz vēsturiskās vietas nosaukumu “Paldaži” būtu vērtējama pozitīvi. Savukārt par pieturvietas “Lādezers” nosaukumu nomaiņu uz “Ausmas” klātesoši bija vienisprātis, ka tas ir nepieciešams. Klātesošie atbalstīja sabiedriskā transporta pieturas, pie krustojuma ar autoceļu P9 Ragana – Limbaži, nosaukuma “Lādezers” maiņu uz nosaukumu “Ausmas”.

Par lēmumu vai atbalstīt abu autobusa pieturu vietu nosaukumu maiņu lems Limbažu novada pašvaldības Domes deputāti.