Limbažu novads
vadi

4.jūlijā, Viļķenes kultūras namā, notika iedzīvotāju tikšanās ar potenciālo Viļķenes pagasta klientu apkalpošanas centra vadītāja amata kandidātu.

Iesākumā Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis iepazīstināja klātesošos ar pretendentu vērtēšanas procedūru un skaidroja, kāpēc šim amatam izvēlēta Ausmas Eglītes kandidatūra.

Pretendentu vērtēšana tika organizēta trīs kārtās. Pirmajā kārtā vērtēšanas komisija iepazīstas ar kandidātu iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta ir klātienes intervijas ar pretendentiem, kuras laikā komisija saņem vai nesaņem atbildes uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, un trešā kārta ir tikšanās ar iedzīvotājiem.

Pašvaldības izpilddirektors atzina, ka Viļķene ir līdz šim visapmeklētākā tikšanās vieta ar amata vietas pretendentu un pēc iepazīstināšanas ar komisijas viedokli deva vārdu amata pretendentei Ausmai Eglītei. Tikšanās noslēgumā, viļķenieši balsojot varēja izteikt atbalstu, vai noraidīt komisijas izvēlēto kandidātu.

Iepazīstinot ar sevi, pretendente pastāstīja par savu līdzšinējo darba pieredzi, izglītību un bija gatava atbildēt uz ērtiem un neērtiem jautājumiem.

“1978 gada 3 aprīlis bija mana pirmā darba diena, par padomju saimniecības Viļķene centra iecirkņa priekšnieci nostrādāju 13 gadus. Tagad man ir izdevība atkal atgriezties pie jums., ceru, ka jūs mani pieņemsiet. Esmu sevi pilnveidojusi, ieguvusi pieredzi, lai varētu strādāt šajā amatā,” sacīja Ausma Eglīte.

Amata pretendentei ir pieredze pašvaldības darbā, jo iepriekš viņa ir strādājusi Alojā, Katvaros un Staicelē. Dotajā brīdī Ausma strādā VSAA par pabalstu inspektori, bet vēlas strādāt pašvaldībā un palīdzēt cilvēkiem.

Runājot par darāmajiem darbiem, A. Eglīte, uzsvēra, ka ir svarīgi saglabāt to, kas šobrīd ir, un jāatjauno ir ceļi ar grants segumu, jāatjauno kapsētas sēta un jādomā, kā piesaistot Eiropas Savienības finansējumu, “iekustināt” daudzdzīvokļu māju renovācijas jautājumu.

Kamēr viļķenieši izvēlējās kā balsot par amata pretendenti, Limbažu novada pašvaldības attīstības un projektu nodaļas vadītājs Ģirts Ieleja pastāstīja par Viļķenē īstenotajiem Eiropas Savienības un pašvaldības projektiem. Viņš arī teica lielu paldies jaunajām pagasta darbiniecēm Elizabetei Tekenbergai un Ditai Rullei par skaistajiem Viļķenes pagasta svētkiem.

Savukārt Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks aicināja viļķeniešus atbalstīt un novērtēt savu ģimenes ārsti un pārliecināties vai viņi ir reģistrējušies sava, Viļķenes, ģimenes ārsta praksē. Šobrīd dakterei pietrūkst pacientu un ja tā būs, viņa samazinās darba slodzi Viļķenē.

Pēc balsošanas zīmju saskaitīšanas secinājums ir viens: Ausmai Eglītei ir vietējās sabiedrības atbalsts, jo no 47 zīmēm 30 ir jā un 17 nē.

Vēlam Ausmai veiksmi un gaidīsim vērtēšanas komisijas gala lēmumu!