Uzņēmējdarbība Uzņēmējdarbības aktualitātes

Nepublicēts

Uzņēmēji Ropažos

Uzņēmēji pulcēsies pasākumā “GaRo_ZA 2024” Ulbrokā, lai diskutētu par birokrātiju, ilgtspēju un Rīgas metropoles konkurētspēju.

Ropažu novada lielākais uzņēmējdarbības pasākums "GaRo_ZA 2024" notiks 2024. gada 11. oktobrī kultūras centrā "Ulbrokas Pērle". Šī gada pasākums ir īpaši nozīmīgs, jo iezīmē jaunu un spēcīgu sadarbību ar Pierīgas pašvaldību savienību “Rīgas Metropole” un “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru” (LTRK). Tas pulcēs uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus, lai apspriestu aktuālos jautājumus un dalītos pieredzē par uzņēmējdarbības attīstību un izaicinājumiem.

Pasākuma atklāšana un paneļdiskusijas

Pasākuma paneļdiskusijas vadīs LTRK priekšsēdētājs Jānis Endziņš, bet to ievadīs Latvijas Stratēģijas un Ekonomikas Institūta (LaSER) prezentācija ar pētījumu “Rīgas Metropole 2040”.

Pasākuma centrā būs trīs svarīgas paneļdiskusijas, kas aptvers galvenos uzņēmējdarbības izaicinājumus mūsdienās:

Birokrātija – kā uzlabot procesus un atvieglot uzņēmējdarbību.
Ilgtspēja – kā nodrošināt videi draudzīgu, finansiāli stabilu un sociāli atbildīgu ilgtermiņa biznesu.
Rīgas metropoles konkurētspēja – Pierīgas stiprās un vājās puses.

Šobrīd savu dalību paneļa diskusijā ir apstiprinājuši sekojoši dalībnieki:

Baiba Šmite Roķe (VID), Ieva Lībķena (Valsts kanceleja), Andris Kulbergs (Saeimas deputāts), Vita Paulāne (Ropažu pašvaldība), Karīna Miķelsone (Ādažu pašvaldība), Pēteris Strautiņš (Luminor), Māris Ozoliņš (Rīgas namu pārvalde) u.c. vadoši eksperi un uzņēmēji.

Pasākumā piedalīsies vadošie Latvijas uzņēmēji un eksperti, kuri dalīsies pieredzē un veidos jaunas sadarbības. Dalības maksa ir simboliska – 5 EUR, un vietu skaits ir ierobežots.

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbības notikumā – “GaRo_ZA 2024”!

“Mēs kā profesionāli sportisti katru gadu izvirzām sev augstākus un augstākus mērķus! Šogad pasākums ir ne tikai Ropažu novada uzņēmējiem, bet visas Pierīgas uzņēmējiem, jo veidojam veiksmīgu sadarbību ar savienību “Rīgas Metropole” un mūsu seniem un uzticamiem draugiem -  LTRK! Un otra akcentēt vēlama lieta ir diskusiju paneļa tēmas. Birokrātija, ilgtspēja, Rīgas metropoles konkurētspēja. Manuprāt, jo tiešāk, jo ātrāk pie mērķa! Gaidīsim ikvienu uzņēmēju un interesentu “GaRo_ZA 2024” pasākumā!” tā par šī gada pasākumu saka viena no pasākuma organizatorēm Nellija Štolcermane.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: “GaRo_ZA nu ir kļuvusi par regulāru un gaidītu pasākumu! Patiess prieks, ka reģionu uzņēmēju biedrības spēj noorganizēt tik lieliskus pasākumus! Ar katru reizi latiņa tiek celta augstāk un šā gada konference nav izņēmums – neērtas, bet ļoti aktuālas tēmas Rīgas aglomerācijas nākotnei apspriedīs plašs un jaudīgs runātāju sastāvs!”

Pasākums būs lieliska iespēja uzņēmējiem tīkloties, diskutēt par svarīgiem jautājumiem un rast jaunas idejas uzņēmējdarbības attīstībai.

Pieteikšanās: lai piedalītos "GaRo_ZA 2024" pasākumā, reģistrējieties, apmeklējot Ropažu novada uzņēmēju biedrības "Facebook" profilu, kur pieejama saite uz reģistrācijas formu.

Pasākuma norise:
Datums: 2024. gada 11. oktobris
Vieta: Kultūras centrs “Ulbrokas Pērle”, Institūta iela 3, Ulbroka
Laiks: 15.00 – 18.30

Dalības maksa: 5 EUR

Saziņai:

Nellija Štolcermane

Biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” valdes locekle

mob. 29262937