Remontdarbi
muzejs1

Jūlijā uzsākti ēkas apdraudējuma novēršanas darbi valsts nozīmes kultūras pieminekļa - komponista E. Melngaiļa dzimtajās mājās. Darbus plānots pabeigt līdz šī gada septembrim.

Limbažu novada pašvaldība piedalījās Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Kultūras pieminekļu konservācijas un restaurācijas programmā, piesakot valsts kultūras pieminekli - komponista E.Melngaiļa dzimtās mājas. Valsts aizsardzības Nr.45. Projektu konkursā tika pieteikti paši nepieciešamākie ēkas glābšanas darbi - ēkas drenāžas sistēmas izbūve, lietus kanalizācijas sistēmas montāža, ūdens uzkrāšanās vietas izbūve pagrabstāvā, dabīgās ventilācijas sistēmas atjaunošana, fasādes ķieģeļa mūra remonts un plaisu aizdare ēkas sienās.

Kopējā līguma summa ar pievienotās vērtības nodokli ir 8856,28 EUR, no kuriem 6000 EUR ir Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes piešķirtais finansējums.

Atbildīgā persona par glābšanas darbiem un veicamajiem būvdarbiem valsts nozīmes kultūras piemineklī no Limbažu novada pašvaldības ir Skultes un Vidrižu pagastu pakalpojumu sniegšanas centru vadītājs Ainārs Liniņš. Savukārt, Attīstības un projektu nodaļas attīstības un projektu koordinatore Rasa Zeidmane veic projekta vadītāja pienākumus, kā arī ir kontaktpersona Nacionālajai kultūras mantojuma pārvaldes darbiniekiem.

Darbus veic SIA ,,MKR Būve”.