Ir uzsākti vides pieejamības uzlabošanas darbi ēkai Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos. Objekts ir nodots būvuzņēmējam darbu uzsākšanai un būvdarbus plānots īstenot 5 mēnešu laikā.

Šī gada maijā ir noslēgts līgums ar SIA “REA Būve” par vides pieejamības uzlabošanas darbiem. Būvniecības lietā saņemta Limbažu novada pašvaldības būvvaldes atzīme par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi. Projekta kopējās izmaksas ir 254717,55 EUR.

Projektēja un autoruzraudzību nodrošinās SIA “Elko arhitektūra”, būvdarbus veiks SIA “REA Būve”, būvuzraudzību nodrošinās SIA “RS BŪVNIEKS”.

Projekta “Vides pieejamības uzlabošana Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos,” iesniegums tika apstiprināts, ņemot vērā Ministru kabineta 2022. gada 20. septembra noteikumos Nr. 582 "Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 3.1. reformu un investīciju virzienu "Reģionālā politika" 3.1.2.1.i. investīcijas "Publisko pakalpojumu un nodarbinātības pieejamības veicināšanas pasākumi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem" pirmās kārtas "Valsts un pašvaldību ēku vides pieejamības nodrošināšanas pasākumi" īstenošanas noteikumi".

ES
Nacionālās attīstības