Limbažu novads Projekti
proj soc

31. maijā Limbažu novada pašvaldības pārstāvji devās uz Biedrības “Iespēja visiem” ziedoto lietu centru “Gūt var dodot”, lai klātienē tiktos ar biedrības pārstāvjiem un pārrunātu šobrīd aktuālāko.

Lai paplašinātu ziedojumu centra darbību un nodrošinātu, ka materiālo palīdzību saņem pēc iespējas lielāks cilvēku skaits, biedrība ir uzsākusi projektu “Kopā esam stipri” ziedoto lietu centrā “Gūt var dodot”. Projektu finansē Aktīvo iedzīvotāju fonds, kura finansējumu visās valstīs nodrošina Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Biedrība ir saņēmusi arī Limbažu novada pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursa atbalstu.

Ziedojumu centra “Gūt var dodot” pārstāvji pastāstīja, ka jau vairākus gadus centrs sniedz palīdzību un atbalstu tiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši situācijās, kad nepieciešama praktiska palīdzība. “Gūt var dodot” palīdz ģimenēm, personām ar maznodrošināto vai trūcīgo statusu, vecākiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti, bezdarbniekiem, finansiālās grūtībās nonākušajiem cilvēkiem, daudz bērnu ģimenēm, cilvēkiem kuri spiesti meklēt patvērumu mūsu valstī ārkārtas situācijās.

Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks un Sociālā dienesta vadītāja Ilze Rubene izteica pateicību par biedrības un ziedoto lietu centra līdzšinējo darbu un palīdzības sniegšanu ikvienam, kurš nonācis grūtībās. Pašvaldības pārstāvji aicināja biedrību turpināt izmantot iespēju un ikkatru gadu pieteikties Limbažu novada pašvaldības NVO projektu finansējuma konkursam.