Projekti, fondu aktualitātes
“Vārzu” publiskās pludmales zonā Skultes pagastā uzstādīti statīvi velosipēdu novietošanai
Oktobra sākumā “Vārzu” publiskās pludmales zonā Skultes pagastā tika uzstādīti 15 statīvi velosipēdu novietošanai. Statīvi ir novietoti divās vietās – 13 no tiem atrodas pie izejas uz publisko pludmali, pārējie 2 uzstādīti teritorijā, kur izeja uz pludmali atrodas tuvāk Lauču dižakmenim. Uzstādīšanu veica SIA “MK Dizains”.
Kopš šī gada maija mēneša Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” īsteno projektu “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/260/2018, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF).
Šajā projektā 18 sadarbības partneri no visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām Latvijā veic dažādas aktivitātes jūras piekrastes infrastruktūras attīstībai.

FotostatviVrzas

Fotostatvi

FotoVrzasvelosipdustatvi

LVAF liels 7aLzzWoNrr
Projekta realizācijas rezultātā jūras piekrastes joslā tiks uzlabota tās vides kvalitāte, veicināta bioloģiskās daudzveidības saglabāšanās, nodrošināti apstākļi drošai atpūtai sakoptā vidē, pieaugusi cilvēku apmierinātība ar piekrastes pieejamību, labiekārtojumu, drošību un sanitāro prasību nodrošinājumu.