Konference Lībieši Tikšanās

Aicinām visus uz otro Vidzemes lībiskās kultūrtelpas starptautisko konferenci, kas norisināsies sestdienā, 21. septembrī, plkst. 14.00-18.30, Pāles kultūras namā.

Konference tiks veltīta Vidzemes lībiešu mantojumam valodā - ikdienas sarunvalodā, apvidvārdos un vietvārdos.

Konferences pirmajā daļā aktuāli un vērtīgi zinātnieku pētījumi par Vidzemes lībiešu valodas mantojumu un tā izpausmēm mūsdienās. Īpaši aicinām pedagogus.

Konferences otrajā daļā ilgi gaidīts notikums - mūsu novadnieces Anitas Emses jaunās grāmatas "Ceļš" atvēršanas svētki, ar pašas autores piedalīšos.

Konferences noslēgumā piedzīvosim deju priekšnesuma pirmizrādi, senais un mūsdienīgais savienosies dejas stāstā, ko izdejos Lēdurgas jauniešu deju kopa "LAUGA". Horeogrāfe: Anta Grīnvalde. Dejotāji: Anta Grīnvalde, Baiba Grobiņa, Kate Zaltāne, Reinholds Švarcs, Kristaps Pelēkais.