Viļķenes kultūras nama vadītāja meklēšanu atliek uz rudeni

Limbažu novada pašvaldība marta mēnesī divas reizes izsludināja amata vakanci - Viļķenes kultūras nama vadītājs/a, tomēr atsaucība bija maza un atbilstošu kandidātu atrast tā arī neizdevās - abās izsludināšanas reizēs pieteicās pa vienam kandidātam.

Savas korekcijas kultūras dzīvē ieviesusi arī Covid-19 vīrusa izplatība. Ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju, ka saistībā ar Covid-19 vīrusa ierobežojošiem pasākumiem, visticamāk, liela mēroga pasākumi vasaras mēnešos nenotiks, līdz ar to arī kultūras dzīvē iestājusies piespiedu pauze. Pašvaldība pieņēmusi lēmumu vakanci atkārtoti izsludināt rudenī, lai atrastu iespējami piemērotāko vadītāju Viļķenes pagasta kultūras tradīciju stiprināšanai un kvalitatīvu, idejām bagātu un radošu pasākumu organizēšanai. Līdz tam Viļķenes kultūras nama vadītājas pienākumus, apvienošanas kārtībā, turpinās pildīt Viļķenes pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Eglīte.

Atgādinām, ka šī gada februārī ilggadējā Viļķenes kultūras nama vadītāja devās mūžībā, līdz ar to tiek meklēts jauns kultūras dzīves vadītājs.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste