Ar straujiem soļiem tuvojas noslēgums Limbažu Valsts ģimnāzijas mācību vides uzlabošanas projektam.

2018. gadā tika uzsāktas vērienīgas investīcijas novada skolēnos, lai mācību vide un ikdiena skolā būtu moderna, pievilcīga un svarīgākais – veselīga. Iestrādnes modernākai skolai un tās videi radās, kad skolas vadība sadarbībā ar pašvaldību ciemojās Vācijā, kur plašā izstādē bija iespēja smelties idejas, iepazīties ar novitātēm mācību satura pilnveidošanai un vides uzlabošanai.

Viena no nozīmīgā projekta aktivitātēm bija ergonomiskas mācību vides izveidošana Limbažu Valsts ģimnāzijā, tās ēkās Rīgas ielā 30 un Rīgas ielā 28, 4. stāvā. Skola ir piedzīvojusi modernas pārvērtības, pateicoties Eiropas Savienības, valsts un galvenokārt pašvaldības atbalstam.

Tā kā projekts tuvojas noslēgumam, tad vēlamies uzsākt stāstu sēriju par to, kas šo gadu laikā ir paveikts.

Projekts tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros.

Kopējais plānotais finansējums: 3 078 246, 95 EUR, tajā skaitā: ERAF - 1 358 605,83 EUR, valsts - 102 589,66 EUR. Pašvaldības finansējums 1 617 051,46 EUR.

Autors: Aiva Miškovska