Statuss:
Atvērts
attistiba3

Šī gada 16.jūlijā Limbažu novada pašvaldība un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra noslēdza vienošanos Nr. 5.1.1.3/1/23/A/016 par projekta “Publiskās ārtelpas attīstība Limbažu pilsētas funkcionālajā teritorijā” īstenošanu.

Limbažu Lielezera pludmale ir viena no nedaudzajām pludmalēm Latvijā, kurai jau vairākus gadus pēc kārtas tiek piešķirts Zilais karogs.

Lai uzturētu Limbažu Lielezera teritoriju iedzīvotājiem tīkamu, nepieciešams attīstīt pludmales zonu un vispārīgi Lielezera teritoriju, kā arī nodrošināt dabas takas apgaismojumu, nodrošinot piekļuvi ezeram un pludmalei no dažādām vietām. Nepieciešams uzstādīt papildus laipas un uzstādīt atvērtās pārģērbšanās kabīnes, un pārģērbšanās kabīni, kura tiks paredzēta lielāka, lai cilvēki ar kustību traucējumiem tur varētu pārģērbties, un uzstādīt soliņus ar saulessargiem pludmalē. Paredzēts ierīkot velobraucējiem viedo soliņu un pludmali nodrošināt ar zviļņiem. Tiks uzstādītas jaunas rotaļu laukuma aktivitātes, kā arī papildināti esošie āra trenažieri ar jaunu inventāru. Brīvkrāna ierīkošanai nepieciešama dzeramā ūdens pieslēgšanās centralizētajai ūdensapgādes sistēmai, kur varēs padzerties ūdeni arī iedzīvotāju mīluļi.

Projekta kopējas izmaksas ir 450 000 euro, ERAF finansējums 381 510,00 euro un pašvaldības līdzfinansējums 68 490,00 euro.

Projekta īstenošanas termiņš ir 2024.gads – 2026.gads

attistiba3