Viena no telpām, kura arī ieguva pārvērtības Limbažu Valsts ģimnāzijas mācību vides uzlabošanas projekta laikā, bija Rīgas ielas 30 ēkas zāles pārveidošana par daudzfunkcionālu lekciju un mācību telpu.

Telpā tika nomainīti zāles logi, ierīkota  ventilācija, veikta grīdas un griestu seguma maiņa, sienu atjaunošana, durvju nomaiņa, kā arī, pateicoties pašvaldības atbalstam, tika iegādāta daudzfunkcionāla skatuve. Līdz šim telpa bija liela, auksta un morāli novecojusi, taču pateicoties projektam tā ir kļuvusi par multifunkcionālu lekciju un mācību darba telpu. Tā ir izmantojama lekcijām, filmu demonstrējumiem, pasākumiem, citu darba formu nodarbībām, piemēram, karjeras izvēli atbalstošos pasākumos. Kā uzsver skolas direktore, šī ir Laimīgā telpa, kurā skolēni apmeklēja Laimīgās stundas – iespēju labot neveiksmes kontroldarbos. Skolas dziedošie skolēni atzīst, ka augsti vērtē investīcijas telpās, jo tagad uzstājoties ir daudz labāka akustika un vērtīga ir arī iegādātā skaņu sistēma!

Projekts tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros.

Kopējais plānotais finansējums: 3 078 246, 95 EUR, tajā skaitā: ERAF - 1 358 605,83 EUR, valsts - 102 589,66 EUR. Pašvaldības finansējums 1 617 051,46 EUR.

Projekts