komanda izglitiba

Stājoties spēkā administratīvi teritoriālajai reformai un izveidojoties jaunajam Limbažu novadam, notikušas vairākas būtiskas izmaiņas. Sākot ar 2022. gadu, Limbažu novadā būs Limbažu novada Izglītības pārvalde. Par tās vadītāju atklātā konkursā tika izraudzīta līdzšinējā Limbažu novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Sigita Upmale.

Pārvaldē darbosies izglītības un jaunatnes jomas speciālisti, kuri sanāksmes gaitā nedaudz iepazīstināja ar sevi. Pārvaldes vadītāja ieskicēja galvenos darbības virzienus, kā arī tuvākajā laikā paveicamos uzdevumus. Viņa iedrošināja savu jauno komandu uz savstarpēju komunikāciju un atklātību, kā arī sadarbību un atvērtību. Sigita Upmale arī norādīja uz izaicinājumiem, ar kuriem būs jāsaskaras gan izglītības darba pilnveidošanā, gan darbā ar jauniešiem. Vadītāja arī aicināja nepazaudēt sevi darba spriedzē un atrast laiku būt kopā ar saviem tuviniekiem.

Pārvaldes komanda:  Marta Dance, Madara Skrastiņa, Renārs Peksis, Ilze Kapmale, Liene Čečiņa, Sigita Upmale, Antra Paegle, Agnese Smalkā-France, Vaira Ābele