Amatu atstās Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Grīviņš

Šodien, 23. janvārī Limbažu novada domes sēdē deputāti skatīja jautājumu par Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora Aināra Grīviņa atbrīvošanu no amata. Šāds lēmums pieņemts, jo A.Grīviņš pašvaldībā iesniedza iesniegumu, norādot, ka vēlas turpināt veikt valdes locekļa amata pienākumus SIA “Limbažu siltums” un Limbažu pilsētas SIA “Limbažu komunālserviss”, kas nav savienojami ar izpilddirektora amatu.

Vienlaikus Limbažu novada pašvaldība vērsās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā un lūdza skaidrojumu vai saskaņā ar likumu ‘’Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā’’ ir pieļaujams, ka, atbrīvojot A.Grīviņu no Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora amata, viņš turpmāk veic valdes locekļa amata pienākumus abos pašvaldības uzņēmumos. Ņemot vērā to, ka ir veiktas visas likumā noteiktās darbības, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nekonstatēja likuma ierobežojumus A.Grīviņam pēc atbrīvošanas no Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora amata ieņemt valdes locekļa amatus SIA “Limbažu siltums” un Limbažu pilsētas SIA “Limbažu komunālserviss”.

A.Grīviņš amatu atstās ar š.g. 31.janvāri, līdz ar to tiks meklēts jauns kandidāts, kurš varētu ieņemt šo amatu. Līdz jauna izpilddirektora apstiprināšanai amatā, viņa pienākumus veiks izpilddirektora vietnieks Agris Blumers.

Atgādinām, ka A.Grīviņš izpilddirektora amatā stājās 2019. gada 1. oktobrī kā vienu no galvenajām prioritātēm norādot Limbažu novada pašvaldības 2020. gada budžeta sastādīšanu.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste