Arī 2021. gadā pieejams līdzfinansējums sporta aktivitāšu un augstu sasniegumu sporta programmas sportistu atbalstam

Limbažu novada pašvaldība līdzfinansējumu piešķir ar mērķi atbalstīt un veicināt Limbažu novada sportistu mācību – treniņu darbu, kā arī radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespējas sasniegt augstas klases rezultātus valsts nozīmes un starptautiskajās sacensībās.

Sporta aktivitāšu atbalstam 2021. gadā pieejams finansējums 12 800,00 EUR apmērā, bet programmai – „Augsti sasniegumi sportā” 20 000,00 EUR apmērā.

Lai pretendētu uz līdzfinansējuma saņemšanu, pašvaldībā jāiesniedz iesniegums. Iesniegumā jānorāda vārds, uzvārds vai organizācijas adrese, telefona numurs konkrēts mērķis, kādam finansējums nepieciešams, kad iecerēto aktivitāti provizoriski plānots īstenot, kā arī nepieciešamā finansējuma apjoms (ja ir, tad arī tāme).

Iesniegumu Limbažu novada pašvaldībai var iesniegt nosūtot uz pasta adresi (Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV- 4001), iesniedzot personīgi Klientu apkalpošanas centrā (Rīgas iela 16, Limbaži, 1.stāvā) vai nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu dokumentu uz pašvaldības oficiālo e-pastu (dome@limbazi.lv).

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste