erasmus

No 28. aprīļa līdz 1. maijam Limbaži kļūs par vietu, kurā tiekas jauniešu organizācijas un darbā ar jaunatni iesaistītie, lai pārrunātu projekta par jauniešu atgriešanu aktīvā dzīvē pēc Covid-19 paveikto un turpmāko.

Limbažus šajā nedēļas nogalē apciemos jaunatnes nevalstiskās organizācijas no Čehijas (Hodina H), Horvātijas (Kreaktiva), Spānijas (Efecto Kuleshov), kā arī Lādezera biedrība LAUKKU un Valensijas  pašvaldība Quart de Poblet.

Vizītes laikā projekta organizācijas tiksies ar Limbažu novada priekšsēdētāju un Izglītības pārvaldi.

Partneriem būs iespēja apmeklēt Salacgrīvas Jaunatnes un Uzņēmējdarbības centru “Bāka”, kur paralēli notiks arī projekta darba sesija.

Šajā nedēļas nogalē partneri no LAUKKU visiem Limbažniekiem būs sagatavojuši dejas dienām veltītas meistarklases, kuras būs pieejamas bez maksas visiem interesentiem.