Limbažu novada pašvaldība aicina Ziemassvētkos iepriecināt pansionāta “Pērle” iemītniekus

Sākusies advente, laiks pirms Ziemassvētkiem, kurā aicinām noticēt labajam un dalīties savā siltumā! Ziemassvētki ir brīnumu laiks, tādēļ aicinām novada iedzīvotājus kļūt par brīnumdariem un iepriecināt Limbažu novada Sociālās aprūpes centra – pansionāta „Pērle” iemītniekus ar dāvaniņām.

Sociālās aprūpes centra – pansionāta „Pērle” telpas atrodas gan Umurgā, gan Katvaru pagasta Pociemā. Pansionātā šobrīd uzturas 52 iemītnieki, kuriem vecuma vai slimību dēļ ikdienā grūti tikt galā ar mums tik pašsaprotamām sadzīves lietām. Lai pansionātā vairotu Ziemassvētku prieku un svētku noskaņu, aicinām sarūpēt dāvaniņas pansionāta iemītniekiem.

Dāvaniņā vari likt zeķes, cimdus, grāmatu, dažādus gardumus, sadzīvē nepieciešamas lietas, piemērām, dvielīšus vai jeb ko citu, kas piemērots pansionāta iemītniekiem.

Ņemot vērā to, ka pansionātā ieviesti epidemioloģiskās drošības pasākumi, bet paciņu sūtīšana caur attiecīgajiem šī pakalpojuma piedāvātājiem saistās ar papildu izmaksām, Limbažu novada pašvaldība aicina sarūpētās dāvaniņas nogādāt Limbažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Rīgas ielā 16.

Dāvaniņas aicinām atgādāt līdz 18. decembrim plkst.15.00. Pirms Ziemassvētkiem tās nogādāsim Sociālās aprūpes centra – pansionāta „Pērle” iemītniekiem Umurgā un Pociemā!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.: +371 29124178
E-pasts: komunikacija@limbazi.lv