Limbažu novada pašvaldība atjauno bērnu rotaļu laukumu Vienības parkā

Limbažu novada pašvaldība 8. aprīlī noslēdza līgumu par bērnu rotaļu laukuma atjaunošanas darbiem Vienības parkā, Limbažos. Esošās rotaļu iekārtas ir nolietojušās vai bojātas. Lai rotaļu laukums būtu drošs mazākajiem apmeklētājiem, rotaļu iekārtām nomainīs bojātās koka un metāla detaļas, virves stiprinājumus, atjaunos krāsojumu un veiks citus nepieciešamos uzlabojumus.

Rotaļu laukuma atjaunošanas darbus organizē Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļa, pašus atjaunošanas darbus par 1843,90 EUR veic SIA ‘’DAWORKSS’’.

Plānots, ka bērnu rotaļu laukums apmeklētājiem būs atvērts sākot ar 21. maiju.

Apmeklējot rotaļlaukumus, aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības prasības, izvērtēt riskus, ievērot 2 metru distanci un regulāri mazgāt vai dezinficēt rokas.

Detalizētu informāciju par aktuālajiem drošības pasākumiem aicinām meklēt vienotajā oficiālajā tīmekļvietnē covid19.gov.lv.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste