Limbažu novada pašvaldība no 16.marta pakalpojumu sniegšanu nodrošina attālināti

Ministru kabinets piektdien, 12. martā, apstiprināja vairākus uzlabojumus epidemioloģiskās drošības pasākumos, lai līdz Lieldienām mērķtiecīgi nostiprinātu pašreizējo Covid-19 saslimstības krituma tendenci. Papildu drošības prasības darbam klātienē noteiktas arī valsts un pašvaldību institūcijām. Lai mazinātu saslimstības riskus ar Covid-19, nodrošinātu pulcēšanās un epidemioloģiskās drošības nosacījumus, Limbažu novada pašvaldība no 16. marta pakalpojumu sniegšanu nodrošinās attālināti.

Izņēmums ir Dzimtsarakstu nodaļa, kas apmeklētājus pieņems katru darba dienu no plkst. 8.00 -12.00, iepriekš piesakoties pa mob. tālr. nr. 28612532 vai elektroniski pa e-pastu: dzimtsaraksti@limbazi.lv un Limbažu Galvenā bibliotēka ar filiālbibliotēkām, kurās ļauts izsniegt grāmatas.

Iedzīvotāji sev interesējošos jautājumus var risināt attālināti ar elektronisko saziņas līdzekļu starpniecību. Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski, ar elektronisko parakstu, izmantojot pasta pakalpojumus vai ar portāla www.latvija.lv pieejamā e-pakalpojuma „E-iesniegums iestādei” starpniecību.

Ātri un ērti sazināties ar Limbažu novada pašvaldību var:

Pašvaldības speciālistu un pašvaldības iestāžu kontaktinformācija pieejama tīmekļa vietnē www.limbazi.lv sadaļā Kontakti.

Plašāka informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv.

Aicinām būt atbildīgiem, ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, un rūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste