Limbažu novada pašvaldības administrācijā konstatēts pirmais saslimšanas gadījums ar Covid-19, iedzīvotājus sev interesējošos jautājumus aicinām risināt attālināti

Aizvadītajā nedēļas nogalē Limbažu novada pašvaldības administrācijā konstatēts pirmais saslimšanas gadījums ar Covid-19. Saslimusī persona strādāja Limbažu novada pašvaldības administratīvajā ēkā, Rīgas ielā 16. Papildus informējam, ka pašvaldība jau no 22. oktobra, iespēju robežās, speciālistu darbu organizē attālināti, tādējādi mazinot klātienes kontaktēšanās iespējas.

Lai mazinātu saslimstības riskus ar COVID 19, nodrošinātu pulcēšanās un epidemioloģiskās drošības nosacījumus, aicinām iedzīvotājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti ar elektronisko saziņas līdzekļu starpniecību.
Pašvaldības speciālisti apmeklētājus klātienē pieņems, tikai iepriekš piesakot vizīti Limbažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā vai pie attiecīgā pašvaldības speciālista.

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski, ar elektronisko parakstu, izmantojot pasta pakalpojumus vai ar portāla www.latvija.lv pieejamā e-pakalpojuma „E-iesniegums iestādei” starpniecību.

Ātri un ērti sazināties ar Limbažu novada pašvaldību var:

Pašvaldības speciālistu kontaktinformācija pieejama tīmekļa vietnē www.limbazi.lv sadaļā Kontakti.

Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļa no 9. novembra saīsinājusi klientu pieņemšanas laiku. Klientu pieņemšana notiks katru darba dienu no plkst. 8.00 -12.00. Informācija pa mob. tālr. nr. 28612532, kā arī elektroniski pa e-pastu: dzimtsaraksti@limbazi.lv.

Papildus informējam, ka ieeja Limbažu novada pašvaldības administratīvajā ēkā, Rīgas ielā 16 ir no Rīgas ielas puses. Lai mazinātu infekcijas izplatības riskus, ieeja no Parka ielas puses, uz COVID-19 izplatības ierobežojumu laiku, ir slēgta.

Atgādinām, ka, sākot ar 14. oktobri sejas maskas obligāti jāvalkā ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī pašvaldības iestādēs, veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, ēdināšanas iestādēs, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas. Atbilstoši valdības lēmumam, no 9. novembra valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, kas ietver stingrus pulcēšanās un citus ierobežojumus. Tie ir vērsti uz to, lai mazinātu iespējas cilvēkiem pulcēties dažādās publiskās vietās, izvērtējot gan esošos, gan iespējamos riskus infekcijas izplatībai. Svarīgi ir mazināt arī privātos kontaktus ārpus tuvāko cilvēku loka, nepieļaujot infekcijas nodošanu citiem.

Plašāka informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv

Aicinām rūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste