Limbažu pilsētā veic bērnu rotaļu laukumu, skulptūru un pieminekļu tīrīšanas darbus

Lai noņemtu apsūbējumu, Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļa šodien, 5.jūnijā, veic Limbažu pilsētas pārraudzībā esošo bērnu rotaļu laukumu, skulptūru un pieminekļu mazgāšanu ar augstspiediena strūklu.

Tīrīšanas darbi notiek Vienības parkā, kur atrodas tēlnieka K. Baumaņa pilsētai dāvātās skulptūras, bērnu rotaļu laukumā, Jūras ielas kapos un citviet Limbažos!

Vēršam uzmanību, ka saistībā ar COVID-19 ierobežojošiem pasākumiem, bērnu rotaļu laukumi vēl ir slēgti. Par to, vai rotaļu laukumi pēc 9.jūnija tiks atvērti, pašvaldība lems pirmdien, 8.jūnijā!

Zemāk pievienotajā galerijā redzams skulptūru un afišu stabu vizuālais salīdzinājums pirms un pēc tīrīšanas darbu veikšanas!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste