pr2

Mums ir labas ziņas: Limbažu novada sabiedrisko attiecību nodaļa ir uzsākusi darbu pilnā sastāvā.

Pirmie svarīgākie jaunumi:

• No 1.janvāra Salacgrīvas un Alojas novadu mājaslapās informācija netiek atjaunota un papildināta. Aktuālajai informācijai lūgums sekot līdzi Limbažu novada pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv. Aktuālajai informācijai iespējams sekot līdz arī sociālajos tīklos - Limbažu novada pašvaldības, Salacgrīvas un Alojas apvienības pārvalžu Facebook kontos.
  • Ziņas, ko vēlaties publicēt mājas lapā un pašvaldības sociālajos tīklos sūtiet jums pieejamā laikā, savukārt  ziņas par pasākumiem, aktuālajiem notikumiem un koncertiem publicēšanai informatīvajā izdevumā Limbažu novada ziņas, gaidām līdz katra mēneša 17. datumam
  • Mājas lapā www.limbazunovads.lv ir iespēja uzdot jautājumu un saņemt personīgu atbildi. Kā to izdarīt?
jauta domei

Mājas lapā, sadaļā pašvaldība ir saite – jautā domei – uzklikšķinot uz tās – atvērsies logs, kurā varēsiet ierakstīt savu jautājumu. Atbildi saņemsiet norādītajā e-pastā!

Nodaļā strādā:

Sabiedrisko attiecību speciāliste - Beāte Kožina – 29124178 beate.kozina@limbazunovads.lv

Sabiedrisko attiecību speciāliste – Ieva Aruma – 26198500 ieva.aruma@limbazunovads.lv

Informācijas aprites speciālists – Kaspars Neimanis – 26444204 kaspars.neimanis@limbazunovads.lv

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja – Ilga Tiesnese – 26545574 ilga.tiesnese@limbazunovads.lv

Esam atvērti sadarbībai!

Ilga Tiesnese Limbažu novada sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja