Šodien, 10.februārī notiks Limbažu novada domes ārkārtas sēde

Šodien, 10.februārī plkst.16.00 Limbažu novada pašvaldības lielajā zālē, Rīgas ielā 16 notiks Limbažu novada domes ārkārtas sēde.

Darba kārtība:

1. Par Limbažu novada pašvaldības viedokļa sniegšanu Latvijas Republikas Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijai.

2. Informācija par Latvijas Republikas Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas priekšlikumiem un darba gaitu.
Lēmumu projekts

Informējam, ka Domes sēdēs tiek veikts audio un video ieraksts.

Audio ieraksta mērķis: Likuma “Par pašvaldībām” 37. pants. Domes sēdes gaitu protokolē. Domes sēdes ieraksta audio formātā, kuru ievieto Limbažu novada pašvaldības mājaslapā www.limbazi.lv

Video ieraksta mērķis: Kvalitatīva domes sēdes protokola sagatavošana (deputātu balsojumi). Video netiek publiskots.

Pārzinis: Limbažu novada pašvaldība, Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001, t. 64023003

Datu aizsardzības speciāliste: Ilze Apeine, t. 26114495

Papildus informācija: https://limbazi.lv/datu-privatuma-politika

Informāciju ievietoja:
Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste